Menu Icon
Dyrektor Zarządzający BNI województwa Kujawsko - Pomorskiego

Maciej Świerczyński

Maciej Świerczyński
Z całego serca popieram inicjatywy, które jednoczą przedsiębiorców w słusznym cel


Drogi Czytelniku,

Cieszę się, że czytasz te słowa, ponieważ oznacza to, że zostałeś zaproszony do przepięknej inicjatywy, jaką mam przyjemność obecnie wspierać. Niniejszy projekt dedykowany jest szlachetnym przedsiębiorcom, którzy chcą zjednoczyć się w słusznym celu, aby razem zrobić coś dobrego dla innych. Jest mi niezmiernie miło, że mogę być Ambasadorem tak wspaniałej inicjatywy bowiem, jest ona bardzo bliska wartościom, którymi kieruje się na co dzień - zarówno w życiu, jak i w biznesie. 

Jako Dyrektor Regionalny międzynarodowej organizacji BNI, która w Polsce zrzesza ponad 2000 firm z sektora MŚP, swoje działania skupiam w szczególności na promocji wartościowych rekomendacji biznesowych i idei networkingu. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem z przyjemnością dzielę się ze wszystkimi na kanale „Networking w biznesie” na YouTube, który prowadzę.

Wraz z moimi parterami biznesowymi tworzymy środowisko przyjazne powstawaniu relacji opartych na fundamencie zaufania i współpracy. Każdego dnia podczas spotkań, warsztatów, wykładów, czy szkoleń podpowiadam przedsiębiorcom, że zasada „givers gain”, czyli „dający otrzymuje” to najsilniejsze narzędzie do osiągania sukcesu. 

Moją największą motywacją jest możliwość wspierania i pomagania innym w biznesie oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, ponieważ głęboko wierzę, że dla wspólnego dobra najważniejsze jest wzajemne wsparcie. 

Jestem przekonany, że udział w projekcie „Ławeczka” przyniesie Ci nie tylko ogromną satysfakcję, ale także sukces na rynku lokalnym. Wiem, że razem możemy zrobić więcej. Dużo więcej.

Czekamy na ciebie!

Kontakt

Paulina Thumb

Paulina Szymczak

Menadżer projektu 666 247 036 paulina@laweczka.org
Contact Image