Menu Icon
Właścicielki Centrum Dietetyki, Coachingu i Treningu Indywidualnego Elite Bydgoszcz

Karolina Gruszecka i Aleksandra Chołody

Karolina Gruszecka i Aleksandra Chołody
Silni ludzie pomagają sobie piąć się w górę, a zwłaszcza gdy łączy ich wspólny i szczytny cel.
Popieramy takie inicjatywy !


Zespół tworzący Elite Bydgoszcz to ludzie mający w życiu misję — pragnący ulepszać świat dzieląc się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem i szczerą pasją! Dysponując tak długo dobieraną kadrą, pragniemy pomóc innym spełniać marzenia (dotyczące zarówno osiągnięcia wymarzonej sylwetki, pozbycia się nieprzyjemnych dolegliwości, zajścia w ciążę, poprawy wyników sportowych czy lepszego samopoczucia). Prawdziwym fundamentem dla tak skrupulatnie dobranej kadry jest pasja, która łączy nas wszystkich. Każdy specjalista jest absolutnym miłośnikiem tego, czym się zajmuje.

Wierzymy, że życie jest po to, aby… dawać ludziom z siebie jak najwięcej. Poza prowadzeniem konsultacji dietetycznych, treningów personalnych, sesji coachingowych, lekcji żywieniowych w marketach naszą pasją jest — aktywowanie Bydgoszczan! I motywowanie ich do dbania o zdrowie. Z wielką dumą organizujemy darmowe treningi, wykłady i eventy. Co najważniejsze — w naszym mieście!

Pasja do ruchu oraz natury nie mogła pchnąć nas w innym kierunku niż do Myślęcinka. To tam organizujemy sportowe eventy oraz darmowe treningi biegowe dla bydgoszczan. Robimy to nie tylko z pasją, ale dzięki tak wielkiemu zaangażowaniu uczestników — również z wielkim sukcesem. Organizowany przez nas Reebok Run Crew w naszym bydgoskim Myślęcinku zebrał rekordową frekwencję w całej Polsce!

Móc motywować innych do ruchu i spędzania czasu na świeżym powietrzu to dla nas zaszczyt. Nie możemy się doczekać aż Leśny Park Kultury i Wypoczynku stanie się prawdziwym sercem Bydgoszczy! I my zamierzamy do tego dołożyć swoją cegiełkę.

Czekamy na ciebie!

Kontakt

Paulina Thumb

Paulina Szymczak

Menadżer projektu 666 247 036 paulina@laweczka.org
Contact Image