Menu Icon
Zarząd Agencji Interaktywnej Special Space

Karol Hoft, Martin Wnęk i Krzysztof Sośnicki

Karol Hoft, Martin Wnęk i Krzysztof Sośnicki
Jesteśmy dumni, że możemy byc częścią tak wyjątkowej inicjatywy.


Biznes to nie tylko pieniądze. To przede wszystkim ludzie, misja i wartości, które bardzo często mają wpływ na najbliższy region i jego społeczeństwo, dlatego jesteśmy wdzięczni i dumni, że możemy być częścią wyjątkowej inicjatywy, jaką jest Ławeczka.

Nie zastanawialiśmy się ani przez chwilę, gdy dostaliśmy propozycję zostania ambasadorami projektu, który ponad wszelkimi podziałami łączy Przedsiębiorców w jednym wspólnym celu - poprawienia i zadbania o wspólną przestrzeń, która jest dumą i ikoną naszego regionu. Wsparcie merytoryczne, programistyczne i graficzne jakiego postanowiliśmy udzielić nie traktujemy jak pracę, a okazję by dołożyć swoją cegiełkę w realizacji tego przedsięwzięcia.

Początki naszej firmy, nauki i doświadczenia wykuwane były właśnie na bydgoskim rynku. Dzięki połączeniu ciężkiej pracy, umiejętności słuchania i niezliczonej ilości wiedzy przekazywanej nam przez Klientów, mogliśmy doskonalić nasze produkty, by jeszcze lepiej odpowiadały Ich potrzebom. Przez ostatnie lata z ogromnym zaangażowaniem pomagamy zarówno właścicielom małych i średnich firm, jak i dużych korporacji. Tworzymy strony i sklepy internetowe oraz materiały graficzne, które ułatwiają życie i prowadzenie biznesu ludziom w całej Polsce.

Do firm naszych Klientów wprowadzamy sprawdzone rozwiązania marketingowe, które z jednej strony poprawiają sposób Ich funkcjonowania, zarządzania i komunikacji z odbiorcami, a z drugiej - stanowią liczne udogodnienia dla konsumentów Ich produktów i usług. Właśnie dlatego inicjatywa, która ma na celu wnoszenie nowej jakości w naszą lokalną przestrzeń, doskonale wpasowuje się w misję naszej firmy i jest nam szczególnie bliska.

Czekamy na ciebie!

Kontakt

Paulina Thumb

Paulina Szymczak

Menadżer projektu 666 247 036 paulina@laweczka.org
Contact Image