Menu Icon
Pomysłodawcy i właściciele kanału Przygody Przedsiębiorców

Adrian Gorzycki i Bartosz Kolanek

Adrian Gorzycki i Bartosz Kolanek
Przypływ podnosi wszystkie łodzie, a mnożenie następuje poprzez dzielenie


Czujemy się zaszczyceni i zadowoleni, że mamy możliwość zostać ambasadorami tak ciekawego, a przede wszystkim użytecznego projektu. Wynika to z faktu, że jako założyciele Przygód Przedsiębiorców, internetowego programu gdzie robimy wywiady z doświadczonymi i uczciwymi  przedsiębiorcami, bardzo cenimy sobie przede wszystkim pragmatyzm.

Jesteśmy zwolennikami dawania wędki zamiast ryby. Oczywiście każda forma charytatywności jest potrzebna, lecz z racji naszej działalności bardziej skłaniamy się ku rozwiązaniom trwałym, które korzyści mogą dawać latami. Tak też postrzegamy projekt „Ławeczka”, który w naszym odczuciu jako osobom od dziecka żyjącym, uczącym się i pracującym w mieście Bydgoszcz, dokłada bardzo istotną cegiełkę do rozwoju największego miejskiego parku w Polsce.

Ktoś mógłby powiedzieć, że 500 ławek na ponad 800 ha to kropla w morzu potrzeb, ale to nieprawda. Bo tego typu projekty skumulowane w całość mogą długofalowo dać spektakularny efekt kuli śnieżnej, na której skorzystają nie tylko mieszkańcy Bydgoszczy i okolic, ale również wszyscy turyści, którzy odwiedzają nasze piękne miasto.

Mamy nadzieję, że w przyszłości okoliczności ułożą się dla nas na tyle pomyślnie, że będziemy mogli dużo bardziej wspierać tego typu inicjatywy w naszym regionie, gdyż po prostu kochamy nasze miasto! : A gdy już będziesz Drogi Czytelniku w Myślęcinku, korzystając ze słońca i oddychając czystym powietrzem to zapraszamy do obejrzenia jednego z naszych odcinków. Oczywiście siedząc na Ławeczce… ;)

Czekamy na ciebie!

Kontakt

Paulina Thumb

Paulina Szymczak

Menadżer projektu 666 247 036 paulina@laweczka.org
Contact Image